ART ANTIQUES

885,00 Kč

Popis produktu

ART ANTIQUES je exkluzivní měsíčník o výtvarném umění, architektuře, designu a starožitnostech. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánku na výstavu, která v daném měsíc začíná, velký rozhovor a řadu tematických článků. ART ANTIQUES je zároveň jediným český periodikem, které se systematicky věnuje trhu s uměním. PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS ART ANTIQUES A ZÍSKEJTE ROČENKU ART+ 2020*.

ART ANTIQUES je exkluzivní měsíčník o výtvarném umění, architektuře, designu a starožitnostech. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánku na výstavu, která v daném měsíc začíná, velký rozhovor a řadu tematických článků. ART ANTIQUES je zároveň jediným český periodikem, které se systematicky věnuje trhu s uměním.

Periodicita: 10x ročně

Web: www.artantiques.cz

Elektronické předplatné je poskytováno formou vstupu do archivu časopisu ART ANTIQUES. Přístupové údaje jsou rozesílány po úhradě platby. Vstup do archivu časopisu ART ANTIQUES bude ukončen po 12 měsících od úhrady předplatného.

Dárkový certifikát k předplatnému si můžete stáhnout ZDE.

Předplaťte si časopis ART ANTIQUES a získejte Ročenku ART+ 2020*.

  

K předplatnému získáte ZDARMA*:

- 10 čísel časopisu (z toho dvě dvojčísla)

Ročenku  ART+ "Trh s uměním v letech 2020 - 2021"

Nově Ročenku ART+ "Poválečné a současné umění"

- vstup do archivu ART ANTIQUES

- Předplatitelskou ARTcard (vystavenou na jméno předplatitele) s níž ušetříte až 50% u našich partnerů (seznam ZDE).​

 

*Nabídka platí pro standardní roční předplatné uhrazené do 4. 5. 2020 (neplatí pro elektronické a studentské předplatné). Dárky jsou rozesílány novým předplatitelům v ČR do 5 týdnů od obdržení prvního čísla časopisu. Platí do vyčerpání zásob.